Zwykłe sufity napinane

Dlaczego zwykłe sufity napinane tak dobrze wyglądają w każdym wnętrzu? Wynika to stąd, że łączą w sobie elegancję, nowoczesność oraz funkcjonalność. Aranżacje sufitowe New Foil szybko dadzą nowe życie każdemu pomieszczeniu.

Bogate możliwości personalizacji tradycyjnych sufitów napinanych powodują, że możemy stworzyć indywidualne rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojej wizji i oczekiwań. Nasze sufity napinane montujemy między innymi w: nowoczesnych budynkach komercyjnych, obiektach publicznych i w domach sławnych ludzi. Mogą być również częścią Twojego domu. Elegancki sufit napinany dobrze się sprawdzi również w hotelu, nowoczesnym kinie lub klubie. Dla nas ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. Sprawdź nas! Chętnie pokażemy Ci nasze możliwości!

W jakich jeszcze miejscach można montować tradycyjne sufity napinane?

Tak naprawdę klasyczne sufity napinane sprawdzą się dosłownie wszędzie. Montujemy je zarówno w przestrzeniach publicznych, w domach i w mieszkaniach prywatnych. Gdzie jeszcze? W biurach, w sklepach, w muzeach, kościołach, kinach, placówkach medycznych, centrach handlowych, salonach kosmetycznych, salach bankietowych i konferencyjnych. Znajdą również zastosowanie na basenach i siłowniach i na lotniskach. Jeżeli chodzi o domy prywatne, to można je zainstalować na przykład: w salonie, sypialni, łazience lub pokoju dziecięcym. Zobacz galerię z naszymi realizacjami!

Jakie są zalety sufitów napinanych?

Wykorzystywane przez naszą firmę New Foil membrany powstały z połączenia wieloletniego doświadczenia, zaawansowanych technologii i wyjątkowego procesu produkcyjnego. Dzięki tym trzech elementom, stworzyliśmy takie rozwiązania, które mają bardzo wiele zalet. Warto wśród nich wymienić między innymi możliwość personalizacji. Każdy sufit wykonany w naszej technologii jest jedyny w swoim rodzaju. Mamy dostępną ogromną ilość kolorów. Na naszych powłokach realizujemy również nadruki wielkoformatowe. Wystarczy, że dostarczysz nam plik graficzny w wysokiej rozdzielczości. Drugą zaletą jest to, że zamówiony u nas tradycyjny sufit napinany wcale nie musi być płaski. Nasze płaszczyzny i profile montażowe umożliwiają tworzenie bardzo różnych form trójwymiarowych oraz wielopłaszczyznowych. Klasyczne sufity napinane dają również możliwość aranżacji oświetlenia. Półprzezroczysta folia podświetlaną listwami LED jest nowoczesną metodą na oświetlenie części lub całego pomieszczenia. Sufit świetlny jest bardzo dobrym zamiennikiem dla tradycyjnych lamp. Ostatnią zaletą, jaką chcielibyśmy tutaj wymienić jest trwałość. Nasze sufity napinane są odporne na czynniki zewnętrzne. Nie wymagają żadnej dodatkowej konserwacji. Wystarczy raz na kilka lat wyczyścić sufit łagodnym środkiem myjącym przy użyciu miękkiej ściereczki.