Wyćinane sufity napinane

Starannie odnowiony sufit jest integralną częścią przytulnego domu. Jednak zanim wybierzesz konkretny model, warto wiedzieć parę rzeczy.

Co to jest sufit napinany?

To sufity wykonane z tkaniny termokurczliwej z PVC. Jest elastyczna i ma właściwości wodoodporne, co daje dodatkową ochronę. Jeżeli chodzi o wzornictwo sufitów napinanych, to masz ogromne możliwości wyboru.

Wycinane sufity napinane  PERFECTED CREW mają naprawdę wyjątkowy design. Ich wyróżnikiem jest to, że na sufitach napinających znajdują się ozdobne nacięcia. Mogą mieć różne kształty i kolory. W ten sposób jeszcze łatwiej jest rozmieścić oprawy oświetleniowe na sufitach. Natomiast sufity perforowane są nową możliwością w dziedzinie sufitów napinanych. Znacząco różni się od poprzednich modeli.

Zaletą błyszczących sufitów jest to, że będą one bardzo dobrze pasowały do żywych i intensywnych kolorów. Co więcej, błyszczące sufity wizualnie zwiększają powierzchnię w pomieszczeniu. Natomiast matowe sufity wyróżniają się klasycznym stylem, który sprawia, że łatwiej się w takim wnętrzu zrelaksować. Mikrorelief ma efekt odbicia, dzięki czemu sufity wydają się być bielsze.

Najważniejszym pytaniem, które pojawia się przy wyborze sufitów napinanych jest oczywiście jakość materiału. W naszej firmie współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, którzy oferują materiały o najwyższej jakości. Termokurczliwa tkanina PCV jest przyjazna dla środowiska, ma płaską powierzchnię i nie wydziela ostrego, nieprzyjemnego zapachu. Dzięki pomocy naszych specjalistów możesz połączyć ze sobą jakość i piękno. Skontaktuj się z nami odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości. Podamy Ci niezbędne informacje. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my z przyjemnością zabierzemy się do działania.

Etapy montowania wycinanego sufitu napinanego w naszej firmie:

  1. Skontaktuj się ze specjalistą poprzez formularz na stronie lub telefonicznie. Ustal z nim dogodny dla Ciebie termin. On przyjedzie do Ciebie i wykona pomiar. Nie zajmie mu to dłużej niż 10 minut.
  2. Kolejny etap polega na tworzeniu profilu i płótna według, podanych wcześniej, indywidualnych rozmiarów. Czas wykonania wycinanego sufitu napinanego nie przekracza 1 tygodnia.
  3. W określonym czasie zespół specjalistów firmy zainstaluje sufit w Twoim mieszkaniu. Instalacja zajmie nie więcej niż jeden dzień.

Posiadamy doskonały sprzęt oraz doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i tanio wykonać prace o dowolnym poziomie skomplikowania.

Zalety konstrukcji naprężających, ich właściwości estetyczne oraz wydajność zostały docenione przez wielu nabywców. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to natychmiast skontaktuj się ze specjalistami. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania!