Latający profil

Ten spec profil może być wykorzystywany do dekoracyjnego oświetlenia krawędzi sufitu napinanego. Będzie bardzo odpowiedni do sypialni lub pokoju dziecięcego. Można je wykorzystywać jako nocne światło.

W domach oraz mieszkaniach coraz bardziej popularną ozdobą się sufity napinane. Dzięki nim wnętrza są bardziej atrakcyjne i nowoczesne. Pogląd, że sufitu, oprócz kupienia dekoracyjnego żyrandola, nie da się w żaden sposób ozdobić, ciągle pokutuje. Jednak od kiedy w naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju sufity napinane, to okazało się, że sufit sam w sobie może być rewelacyjną dekoracją do domu lub do mieszkania. Co możemy Ci powiedzieć o sufitach napinanych?

Jakie są zalety naszych sufitów napinanych?

Atrybutem sufitów napinanych  jest to, że można za ich pomocą zamaskować wiele nieestetycznych elementów w konstrukcji domu. Warto tu wymienić na przykład instalację poprowadzoną pod sufitem. Gdy masz zniszczony sufit, to nie zawsze musisz go malować, ponieważ również dobrze możesz zamontować sufit napinany o latającym profilu. Zakryje on wady poprzednich rozwiązań.

Ogromna różnorodność sufitów napinanych

Co więcej, sufity napinane są bardzo dużym polem do popisu dla kreatywnych osób, które chcą mieć wpływ na wygląd swojego wnętrza. W sufitach napinanych mogą być różnego rodzaju skosy lub łuki. Sufity napinane mogą być różnej wielkości. Pozwalają na zakrycie całego sufitu lub jego fragmentu. Sufit napinany można na przykład umieścić . bezpośrednio nad stolikiem w salonie.

Sufity pływające- latające profile

Wyjątkowym rodzajem sufitów napinanych są tak zwane sufity pływające (latające). Sufity latające są podtrzymywane przez specjalne spec profile stworzone przez naszą firmę, które są  przymocowane do stropu lub ścian. Takie rozwiązanie sprawia, że sufity pływające lub latające unoszą się w powietrzu. Naprawdę sprawiają takie wrażenie. Wbrew pozorom sufity latające są proste w montażu o czym doskonale wiemy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z chęcią pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie sufit latający.