Gwiazdne niebo

Motyw gwiezdnych konstelacji jest odpowiedni nie tylko do dziecięcego pokoju. Dostępny w naszej ofercie sufit napinany Gwiezdne Niebo równie dobrze będzie się prezentował w romantycznej sypialni lub w nowoczesnym salonie. Taki sufit dobrze się zgra z  nowoczesnym wzornictwem w stylu hi-tech. Wyjaśnimy Ci, w jaki sposób udaje się nam osiągnąć efekt świetlny, który przypomina rozgwieżdżone niebo lub popularny motyw galaxy. Chociaż takie sufity na pierwszy rzut oka mogą się wydawać bardzo odważne, to gwarantujemy, że nawet w stylowej, minimalistycznej przestrzeni, będą wyglądały naprawdę wspaniale.

Niebo na suficie napinanym

Gwiezdne niebo można stworzyć na przykład przy pomocy napinanego sufitu. Żeby osiągnąć realistyczny efekt, pod właściwym sufitem, rozpina się specjalną membranę lub folię z otworami przeznaczonymi na system światłowodów. Świecące końcówki są wyprowadzane na zewnątrz rozpiętego materiały i przytwierdzane za pomocą profesjonalnego kleju. Na suficie instalujemy około 70-80 punktów na metr kwadratowy. Każdy z nich wyprowadzamy poniżej poziomu membrany na około 1 mm. To pozwala nam stworzyć na przykład wspaniałą drogę mleczną. Dzięki temu, że można w niej zaprogramować poszczególne cykle, będziesz dowolnie mógł zmieniać kolor i dynamikę świecenia.

Gwiezdne niebo z kryształków

Inną możliwością stworzenia gwiezdnych konstelacji na suficie jest wykorzystanie kryształków Swarovskiego lub końcówek wykonanych z akrylu. Obie metody są dużo bardziej efektowne niż zwykłe światłowody, bo bardzo dobrze imitują gwiazdy. Dla klientów, którzy nie są zainteresowani montowaniem membrany lub folii, mamy bardzo dobrą wiadomość. Tego rodzaju oświetlenie tworzymy również na zwykłym napinanym suficie. Zarówno kryształowe, jak i akrylowe końcówki mogą mieć rozmaite kształty i rozmiary. Pozwala to na tworzenie zróżnicowanego i bardzo efektownego oświetlenia.

Gwiezdne niebo na suficie wielopoziomowym

Marzysz o wnętrzu, które będzie bardzo efektowne i zachwyci Twoich gości? Chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w Twoim domu? A może chcesz umieścić w pokoju dziecka ciekawą i estetyczną dekorację sufitową? Możemy sprawić, że we własnym domu będziesz miał prawdziwe gwieździste niebo na suficie napinanym. Gwiezdne niebo na suficie wielopoziomowym to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziecięcego oraz do łazienki.