Dwupożiomowe sufity napinane

Dwupoziomowe sufity napinane są nowoczesną i popularną wersją przetwarzania górnego pułapu, która pozwoli stworzyć w pomieszczeniu nowy sufit. Nasze propozycje dwupoziomowych sufitów napinanych są estetyczne, wyrafinowane i oryginalne. Sufity rozdzielają przestrzeń, dekorują oraz jednoczą odmienne elementy. Dzięki temu pokój zyskuje nowe życie.

Zalety dwupoziomowych sufitów napinanych

W naszej ofercie znajdują się dwupoziomowe sufity napinane. Pierwszą z ich wielu zalet jest to, że zachowują swój początkowych wygląd przez wiele lat. Istotne jest również to, że instalujemy dwupoziomowy sufit napinany w ciągu kilku godzin. Przy wykonywaniu tej czynności nie hałasujemy i nie pozostawiamy w pomieszczeniu pyłu. Dzięki dwupoziomowym sufitom napinanym powierzchnia staje się płaska i gładka. Dzięki niemu można ukryć wszystkie wady sufitu podstawowego. W przestrzeni między płytkami można poprowadzić różnego rodzaju oświetlenie. Dwupoziomowy sufit napinany zapewnia dodatkową izolację dźwiękową i izolację akustyczną.

Nie wydzielają szkodliwych substancji

Oferujemy nowoczesne, wysokiej jakości dwupoziomowe sufity napinane, które w przeciwieństwie do niektórych ubrań syntetycznych, nie emitują szkodliwych substancji. Nasze dwupoziomowe sufity napinane nie są najtańsze, ale za to są wysokiej jakości i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Nie montuj sufitu sam

Nie polecamy jednak montowania takiego sufity samodzielnie. Instalacja samego sufitu jest problematyczna. Niezbędne jest dodatkowe wyposażenie. Gdy nie znasz się na tym, to możesz bardzo łatwo uszkodzić tkaninę i narazić się na dodatkowe koszty.

Dwupoziomowy sufit napinany jako element dekoracyjny

Instalacja dwupoziomowego sufitu napinanego jest uważana za ciekawy rodzaj dekoracji. Zajmują one wyjątkowe miejsce w nowoczesnym wzornictwie. W naszej ofercie sufitów dostępne są różnorodne faktury, kształty oraz kolory płócien. Dzięki temu projektanci mogą wprowadzić w życie nawet najbardziej nieprawdopodobne projekty. Rozciągnięty sufit doskonale nadaje się do montażu dwupoziomowych stref, bo jest elastyczny i szybko przybiera formę zakrzywionych linii. W ostatnim czasie większość projektantów i klientów woli postawić na instalację dwupoziomowych sufitów napinanych. Specjalna konstrukcja ramy nadaje pomieszczeniu nie tylko elegancki wygląd, ale również dzięki takiemu rozwiązaniu sufit staje się wizualnie wyższy.

Dwupoziomowe sufity napinane są odpowiednie do kuchni i salonu

Instalacja dwupoziomowych sufitów napinanych różni się od instalacji konwencjonalnych sufitów. Do prac wykończeniowych potrzebujemy swobodnego dostępu do sufitu oraz wstępnego przygotowania płyt gipsowo-kartonowych  i profili. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!